Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-16, 18:40   #4536
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja mam chwilę załamania. Stosuję produkty z BU już półtora miesiąca i jak na razie żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz pogorszenie

Mam cerę trądzikową, jest to taki drobny czerwony trądzik podskórny, gdzieniegdzie większe czerwone plamy, ale nie ropne gule. No i oczywiście wągry i potworna skłonność do zapychania - wszystko mnie zapycha!

Używam:
- olejku myjącego do demakijażu oczu (jest fenomenalny)
- do mycia twarzy Lubexu z apteki
- toniku z BHA tak co 3 dzień (jak używałam częściej to mi się strasznie łuszczyła skóra i była cała czerwona wręcz poparzona, teraz jak używam rzadziej nie widzę żadnych efektów), w szafie leży też Effaclar bo po 3 miesiącach stosowania efektów nie było więc za radą wizażu zmieniłam na ten tonik
- hydrolatów, najpierw oczarowego, teraz z cytrynowego drzewa herbacianego (fajnie odświeżają cerę, ale w kwestii pryszczy nie robią nic)
- w noce międzytonikowe serum LEMON wersję z tamanu
- 1 raz w tygodniu maseczki wulkanicznej z ogórkiem
- na dzień serum z C
A jesteś pewna,że ten trądzik to kwestia pielęgnacji?Może przyczyna jest wewnątrz organizmu,wiele przypadłości ma wpływ na skórę.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora