Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kobietki z temperamentem :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 19:35   #128
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: kobietki z temperamentem :D

Cytat:
Napisane przez buulina Pokaż wiadomość
zielone miała Macia tyle to pamiętam.. a zwłaszcza kto jakie miał papucie..

jakby to powiedzieć.. po cieżkiej nocy troszke je zepsułam a ogólnie nie często chodzę na szpilkach

uu chyba poczuję się osamotniona, żaden tego typu poradnik nigdy nie trafił w me ręce, chyba bym skonała po kilku rodziałach
zepsułaś mówisz e no to znaczy,że dobra zabawa była ja jak kiedyś poszłam na impreze w białych szpileczkach to wróciłam w czarnych do dzisaj tego nie kumam ale najlepsza akcja z moimi szpilkami była na sylwestra,tak mnie okrutnie otarły,że postanowiłam je na chwilkę zdjąć i poszłam tańczyć po dłuższej chwili patrzę a mojej jednej szpilki ani widu ani słychu zegar wybija dwunastą , wszyscy oczywiście elegancko wychodzą z klubu na fajerwerki tylko ja z tyłu na jednej szpilce skaczę do wyjścia,na zewnątrz oczywiście zimno,śnieg sypie a ja stoję jak bocian na tej jednej nodze ..wszyscy oczywiście zamiast patrzeć na fajerwerki to gapili się na mnie oferując mi swojego buta ale nie to było najgorsze ...po powrocie z fajerwerków ,opowiedziałam o całym zdarzeniu znajomym,po czym jeden z nich wstał i zniknął w tepie strusia pędziwiatra. Chwilę póżniej w klubie zapanowała cisza...zamiast DJ usłyszalam znajomy głos dochodzący z didżejki..komunikat brzmiał mniej więcej tak:,, yyyy mam komunikat,zginął but,dokładnie but na obcasie,szliczne szpilki ,czarne należące do tej blondyneczki koło Darka,(i tu kolega wskazał na mnie) znalazcę proszę o oddanie pantofelka jej właścicielke...'' --no myślałm,że się tam spale ze wstydu. Niestety książe się nie znalazł i mój pantofelek też nie a ja nadal pozostałam kopciuszkiem

nie mniej jednak fajnie było a do domu zaniesiono mnie na rękach i to na jakich rękach mmmm

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
na oddziale mozemy sobie na hulajnodze pojeździć a Lenin nas na rolkach będzie gonił pamietam siedziały takie do rana i pisały o głupotach
Gyguś

Buu a gdzie Macia jest? masz z nią jakis kontakt?
i nie kłam, ze czerwone miałas, ja do dzis mam zdjecie moich czerwonych no Lenin tez miała czerwone ale badziewne nie takie fajne jak moje
a no było tak ale teraz to już nie to samo

dobra znikam na chwil parę
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując