Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kobietki z temperamentem :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 21:35   #129
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: kobietki z temperamentem :D

Cytat:
Napisane przez buulina Pokaż wiadomość
Macia? A widziałam kiedyś jak się wałęsała po wizażu, ale to już ja trzeba opieprzyć
ja miałam czerwone od zawsze.. ale w sumie teraz mam fioletowe

a pamietacie jeszcze o TAMTO i pomarańczki.. niedawno byłam w castoramie
fioletowe a po co ci jak cie od roku na oddziale nie było a papućki to by nowe chciała, fundusz nie refunduje

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
zepsułaś mówisz e no to znaczy,że dobra zabawa była ja jak kiedyś poszłam na impreze w białych szpileczkach to wróciłam w czarnych do dzisaj tego nie kumam ale najlepsza akcja z moimi szpilkami była na sylwestra,tak mnie okrutnie otarły,że postanowiłam je na chwilkę zdjąć i poszłam tańczyć po dłuższej chwili patrzę a mojej jednej szpilki ani widu ani słychu zegar wybija dwunastą , wszyscy oczywiście elegancko wychodzą z klubu na fajerwerki tylko ja z tyłu na jednej szpilce skaczę do wyjścia,na zewnątrz oczywiście zimno,śnieg sypie a ja stoję jak bocian na tej jednej nodze ..wszyscy oczywiście zamiast patrzeć na fajerwerki to gapili się na mnie oferując mi swojego buta ale nie to było najgorsze ...po powrocie z fajerwerków ,opowiedziałam o całym zdarzeniu znajomym,po czym jeden z nich wstał i zniknął w tepie strusia pędziwiatra. Chwilę póżniej w klubie zapanowała cisza...zamiast DJ usłyszalam znajomy głos dochodzący z didżejki..komunikat brzmiał mniej więcej tak:,, yyyy mam komunikat,zginął but,dokładnie but na obcasie,szliczne szpilki ,czarne należące do tej blondyneczki koło Darka,(i tu kolega wskazał na mnie) znalazcę proszę o oddanie pantofelka jej właścicielke...'' --no myślałm,że się tam spale ze wstydu. Niestety książe się nie znalazł i mój pantofelek też nie a ja nadal pozostałam kopciuszkiem

nie mniej jednak fajnie było a do domu zaniesiono mnie na rękach i to na jakich rękach mmmm


a no było tak ale teraz to już nie to samo

dobra znikam na chwil parę
z tymi czarnymi szpilkami to miałas na myśli, ze takie brudne były czy zupełnie inne?
kopciuszku przeciez ja jestem twoim królewiczem
nie ma, bo tylko ja z leninem zostałam wszyscy pouciekali, a lenin i tak w izolatce tylko siedzi więc sama się po korytarzach szwędam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując