Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 13:54   #3929
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Ach, skoro Cię juz złapałam mm pytanie:
czy masz//miałaś odżywkę do rzęs MAVALA Swizerland?? Na tru też jest.
niesamowicie działa, jestem w szoku i chciałam zapytać, czy oglądałaś skład tego cudu, bo nie wiem czy to działa naprawde czy się tak zasugerowałam, ze mi rzęsy do kolan wiszą?
Wracajac do tematu Mavali

Sklad z KWC

Water, Magnesium Aluminum Silicate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Xanthan Gum, Lactococcus Ferment, Glycosaminoglycans, Proline Riboflavin, Methyparabanen, Propylparaben, Hexamidine Diisethionate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol

Baza jest woda,pozniej absorbent(zagestnik),glik ol butynelowy to substancja nawilzajaca,regenerujaca jednoczesnie jest tez wykorzystywana jako konserwant,glikol propylenowy to rozpuszczalnik,aktywator-sprawia ze dana substancja ma wzmocnione dzialanie bo on wspomaga penetracje;alkohol denat to jednoczesnie konserwant,guma ksantanowa to stabilizator,regulator lepkosci,teraz tak Lactococcus Ferment to produkt otrzymywany w wyniku fermentacji bakterii Lactobacillusjedgo wspomaga odzywianie skory,dla wnikliwych polecam lekture
GlikozaminoglikanyGlycosaminoglycans)( to podstawowy skladnik skory,Stosowany w kosmetykach ułatwia wodzie wnikanie do skóry. Zatrzymuje wodę w skórze i wygładza jej powierzchnię.Ryblofalwina (Proline Riboflavin) zaliczona do witamin grupy B i ona w glowenj mierze jest odpowiedzialna za porost wlosow.
Przy uzytej kombinacji odzywka nie tylko ma wzmocnic rzesy ale przyspieszyc ich regeneracje ale tak by efekt nie byl tylko jednorazowy poniewaz podczas uzywania dostarczamy niezbedncyh skladnikow,ktore sa za to odpowiedzialne
Zapewne po odstawieniu ten efekt bedzie utrzymywal sie przez jakis czas ale warto bedzie wznawiac kuracje co jakis czas.

Tak to widze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora