Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-20, 12:19   #5085
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Super (zwłaszcza, że dużo moich ulubionych kolorów - te fiolety )
I na pewno będzie to jakąś inspiracją, jak w końcu zdecyduję się na komponowanie własnej paletki (chociaż pewnie powinnam przestać tak nad tym filozofować i pójść na żywioł )

Czy róż Mocha ma w sobie jakieś różowe odcienie? Pięknie wygląda w paletce, a nigdy na niego uwagi nie zwróciłam - z reguły z góry odrzucam wszystko co się kojarzy z brązem - i pewnie niesłusznie

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------


Ja tez jestem zimą i zdecydowanie unikam brązów Wszelkich. No, czasem się skuszę na jakąś gorzką czekoladę, ale najczęściej w połączeniu z szarością lub fioletem. Popróbuj z odcieniami granatu, lub ciemnego żywego intensywnego błękitu (możesz zacząć od kredki, jeśli to zbyt odważne - Art Deco ma w tym sezonie piękny metaliczny, nie za ciemny granat). No i moja ulubiona kredka Fly by Blue z MACa (wyjdzie ponownie przy Love That Look). Ale ja mam oczy brązowe i w sumie granat je podkreśla niesamowicie.
Ciemna szarości i fiolety też sa fajne dla zimy. Może spróbuj innych odcieni fioletu? Bardziej zgaszonych, jak np pigment Circa Plum? Albo jakieś burgundowe? cienie Sketch, Cranberry lub pigment Heritage Rouge?
z waszego opisu wnioskuje, że też jestem zimą: blada jak ściana (nc15), brązowe włosy i piwne oczy. Ale ja uwielbiam brązy, zielenie i fiolety tylko wszytsko w stonowanym kolorze, takim jakby brudnym a niebieski miałam raz na oku i wydawał mi się jakiś taki dziwny, muszę wypróbować tą granatową kredkę a czym ją łączysz? na dolną czy górną powiekę?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora