Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-21, 16:25   #86
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Smile Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
W platynie i tej opaleniźnie sztucznie, lepszy jest naturalny blond, taki cieplejszy chociaż z opalenizną twarz wydaje się trochę rozmyta... chyba brąz albo ciemniejszy karmel byłby lepszy.
Również uważam, że wyjątkowo plastikowo wyglądałam w połączeniu bieli i opalenizny... Myślałam o czymś ciemniejszym, właśnie karmelowym-tyle że ciemniejszy karmelkowy oznacza przy wypłukiwaniu rudy, rudy, rudy..a ja po to odbarwiłam włosy do gandalfa białego aby już żadne rudo-czerwone refleksy mi się nie wkradały. Chciałam chwilowo pozostać w NAURALNYCH tonach blond...właśnie bardzo zbliżonych do moich własnych

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Ty mi nic nie mów o ich archiwalności - kilka tygodni
ja pamiętam Twój pierwszy wątek metamorfozowy - też była platyna i też było ładnie, ale w ciemnych - nawet blond ciemnych jest Ci lepiej.

Ale tak jak piszę - śliczna jesteś więc tak naprawdę zawsze dobrze, ja się tylko o kondycję Twoich włosów martwię
Haha! To fakt, kiedyś (od 15 roku życia do pierwszego roku studiów) była tylko biel, biel, platyna i meeeega biel i nikt by mnie nie przekonał do zmiany koloru włosów..hehe..aż pewnego dnia eksperyment mi nie wyszedł i totalnie spaliłam włosy (guma, włosy zostające w palcach idt..). Wtedy postanowiłam że koniec! Chciałam przefarbować je na naturalny, ściąć i już nigdy nic z nimi nie robić. Posłuchałam rady koleżanki (jak się okazało bardzo złej rady) i wybrałam nieświadmie farbę, która zawsze wychodzi za ciemno (od ciemnego blondu do brązu-wszystko czarne). Więc nieświadoma tragedii nałozyłam farbę w odcieniu ciemny blond, a po jej zmyciu okazało się że mam mega czarne włosy... Dla platynowej blondynki to był ciężki szok... Musiałam się jednak przyzwyczaić, włosy szybko odrosły, nabrały pełni sił a ja dopiero dziś mogę się cieszyć powrotem do naturalnego tonu.

Włosy są aktualnie naprawdę w dobrej formie, są miękkie,ciężkie i 'lejące'
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując