Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 18:06   #161
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

właśnie wróciłam z jazd, zęba już mało co czuję, tylko jak ruszam dziąsłem.bo jestem na panadolumacałam tam ten ząb i on mało co wyszedł, czuję go, ale na wierzchu jest jeszcze dziąsło.ciekawe, ile zajmie mu to wykluwanie!
kropka - a jak Ty niby masz brać apap?przecież Ci nie wolno!
Amoura - mi się wydaje, że hiszpański jest najłatwiejszy z tych trzech języków, ja pamiętam słówka z telenowel i myślę, ze o wiele szybciej nauczyłabym się hiszpańskiego niż portugalskiego.poza tym bardziej mi się podoba...mam nadzieję, ze kropelki pomogą
emanko - mam nadzieję, że jednak nie będziesz zmuszona mnie bić!

a tak poza tym to jestem w kiepskiej formie, chyba przez ten ząb i zbliżający się o.w każdym razie moja nauczycielka powiedziała, ze wyglądam blado.a jeśli chodzi o o. to też jestem wściekła, bo ja zawsze mam go wtedy, kiedy mi jest najmniej potrzebny.zawsze, ale to zawsze dostawałam o. pierwszego dnia na wakacjacha należę do tych osób, które nie przepadają za tamponami a i tabletek nie biorę, żeby regulować sobie termin.tak więc o. zbliża mi się wielkimi krokami, pewnie nadciągnie w piątek, w mój pierwszy dzień urlopu
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora