Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy, kwaski i kwaseczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-10, 14:09   #490
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Wiem, że plażowanie + kwasy to nierozsądny pomysł. A czy jeśli będę używała kwasów tylko zimą np. do końca marca, to chyba latem nie mam się czego obawiać?


PS. Nie denerwujcie się moimi pytaniami :P Ale wyobrażcie sobie, że kiedy miałam 11 lat Pani dermatolog przepisała mi Lysanel Active jako normalny krem do twarzy...na dzień i na noc...i nic nie wspomniała o żadnej ochronie filtrami, o żadnym wysypie...ja jej oczywiście zaufałam, bo na opakowaniu też nic szczególnego nie pisze. No i po paru dniach miałam skórę na twarzy dosłownie spaloną Chciałam mieć ładną cerę a tymczasem...ehhh...szkoda słów. No i jak lekarz może być tak nieodpowiedzialny Więc teraz czytam wszystkie wątki o kwasach, żeby znów nie zrobić sobie krzywdy

Fakt,na Lysaner Activ nie ma informacji,ze nalezy uzywac filtrow,ale np. na Glyco-A jest juz taka informacja.Wszyscy producenci wiedza,ze nalezy przede wszystkim w tym czasie chronic skore,ale nie wszyscy pisza to na opakowaniach.Dermatolodzy niestety tez czesto zapominaja poinformowac pacjenta o tym,albo sami nie sa tego swiadomi-i tak sie zdarza.Mysle,ze wiecej sie dowiesz chciazby tu na forum niz od lekarza czy tym bardziej producenta.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora