Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-24, 14:53   #1793
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kati1975 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Bardzo proszę o pomoc w doborze kolorów podkładów. Jestem szatynką,mam jasną cerę ,zaczerwienioną od pękających naczynek. Próbowałam z EDM odcień LINEN i na początku wydawało mi się że wygląda ok ,stapiał się ładnie z cerą i szyją.Teraz mam wrażenie że wyglądam w nim jak ''pudrowana porcelanowa lala'' Wydaje mi się że lepiej bym wyglądała w odrobinę ciemnieszym i cieplejszym odcieniu. Może jakiś mieszac z LINEN.Jest ich tyle że już zupełnie sie pogubiłam. Od kilku dni śledzę forum ale niestety nie potrafię sie sobie dobrac odpowiedniego zestawu.Bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczone koleżanki .Pozdrawiam.
Polecam nakladac warstwe linena i warstwe sweet almond.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
WIELKA PROSBA!
Czy ktoś zgodziłby się na to, żeby zamówić dla mnie z oficjalnej strony EDM trochę próbek? Zupełnie się w tym gubię, zresztą nie mam tych kart Visa, Mastercard czy Paypal-nawet nie wiem co to jest.
Oczywiście koszty pokryję.
Bardzo mi zależy. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.
Mam nadzieję, ze znajdzie się jakaś dobra duszyczka.
Troche probek mozesz zamowic w watku o wspolnych zamowieniach.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora