Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dla tych które wciąż szukają swojego miejsca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-26, 06:54   #1295
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Osiągnęlam zawodowo to o czym zawsze marzyłam i niestety dalej nie moge się w tym temacie rozwijać gdyż zdrowie mi nie pozwoliło.
Masz racje w wielu kwestiach Dociakowa
Poprostu mam mega doła. Chciałabym zachaczyć się w porządnej firmie i zarabiać normalne pieniądze, bo narazie to jestem na dnie zawodowym.
Jeśli chodzi o mojego faceta to przerosły mnie jego problemy, z którymi sam sobie ostatnio nie radzi a moja pomoc to dla niego "wpierdzielanie sie w nie swoje sprawy".Wiele rzeczy na przyszłość w nim mi przeszkadza a najgorsze jest to ze go kocham.Wiadomo że człowiek nigdy sie tak do konca nie zmienia ,wiec nie wierze ze i on sie zmieni.
Może czas pobyć samej.
Szukam pracy codziennie ...może w końcu coś znajde
aha.. bo myślałam że jesteś nie usatysfakcjonowana.. ale skoro mówisz że osiągnęłaś to o czym zawsze marzyłaś to mozna tylko pozazdrościć ) chociaż z drugiej strony szkoda zdrowia...
Wszystko ma swoje dwie strony... Myślę że w naszym życiu musi przyjść taki moment zwrotny.. zebyśmy zastanowiły się czego oczekujemy od siebie,od innych, czego tak na prawdę chcemy..

jeśli chodzi o drugą połowę to chyba najgorsze co mozna usłyszeć to to co usłyszałaś.. W końcu jeśli jesteśmy z kimś to dzielimy z nim zarówno smutki jak i radości.. powinniśmy sobie nawzajem pomagać.. Skoro jemu przeszkadzała Twoja pomoc to coś tu nie tak..
Ale nie ma co się załamywać znajdziesz swojego Księcia
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując