Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michaelowa Nibylandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-26, 15:31   #186
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez GottiS Pokaż wiadomość
Ps. Wyrak mam pytanie , jesteś jakąś wyrocznią?
Tak, jestem inkarnacja wyroczni delfickiej A to pytanie a propos czego bylo ?


Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A mnie denerwuje to oskarżanie Michaela o "zapraszanie do siebie dzieci", został uniewinniony, ale jakoś tego media nie rozgłosiły tak jak tego, że był oskarżony
Jakie oskarzenia? Przeciez to fakt, ze zapraszal dzieci do siebie Zostal w procesie karnym uniewinniony od zarzutow dotyczacych pedofilii, ale nikt nie negowal jego kontaktow z obcymi dziecmi, ktore byly podstawa tych oskarzen.

Cytat:
Napisane przez Muesli Pokaż wiadomość
DOKŁADNIE.

moje zdanie jest takie, że domeną tępych ludzi jest nie odróżnienie tego, iż PODEJRZEWANIE kogoś a uznanie WINNYM to 2 różne rzeczy. Usłyszeli, że się go podejrzewa i wbili sobie do głów, że na pewno tak jest, a to jaki był wynik śledztwa to już nieważne
A domena jakich ludzi jest dopatrywanie sie takich rzeczy, gdy nie ma ich napisanych?

Wiadomo, ze byl uniewinniony, nikt tu nie pisal, ze byl pedofilem, tylko o zapraszaniu cudzych dzieci do siebie, a to byl fakt, ktory byl zreszta podstawa tego oskarzenia. To Ty sobie wbilas do glowy, ze ktos napisal cos czego nie napisal

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Został uniewinniony w jednym procesie, ale w drugim doszło do ugody i wypłacił chłopcu 20 mln dolarów. Niby tak za nic?
Za nic; byl niewinny, nic nie pisz, zapewne jestes tepym czlowiekiem!

__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora