Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-27, 08:53   #379
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Pannom Młodym 2010 wszystko jedno jaki będzie tytuł wątku - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
czy to nie bylo przypadkiem ok. 20.10? bo wlasnie jechalismy z TZem autem i tez wlasnie tak piorun walnal gdzies nad Krk jakby bomba wybuchla zrobilam tylko "wow"
chyba ok. 20.10 Ale to chyba koło nas walnęło, masakra.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
i robili te zdjecia na tle tlumow turystow?
ja bym chyba wolala gdzies po bramach i w przejsciach na Kazimierzu taki klimacik
tylko, ze to najlepiej isc robic skoro swit jak malo ludzi jest na ulicach. jak nam sie nie uda tak wczesnie sie zebrac to najwyzej bede miala na zdjeciach w tle wycieczke z Izraela
akurat ja my przechodziłysmy to sie zebrał tłum, bo jechali żołnierze reklamujący dzisiejszy piknik lotniczy, więc tłum był spory, ale uważam, że to dobry pomysł, bo w dorożce siedzi się ponad głowami ludzi i nie masz gęby japońca na ślubnym zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez shantala Pokaż wiadomość
Witam Was wizazystki
Tak obserwuje watek i obserwuje i chyba pora sie przylaczyc...swoja droga, jak ja dlugo nie buszowalam po wizazu,az wstyd sie przyznac, ale chyba ze 2 lata mnie tu nie bylo
Jak ze przygotowania slubne dopiero zaczynam to poki co moge zdradzic:
- date- 26.06.2010
- miejsce-Hotel Piramida Tychy
-kosciół-Sw Macieja w Zabrzu
wciaz poszukuje fotografa i namietnie ogladam sukienki, podobaja mi sie modele tzw. ksiezniczki (bogato zdobiony gorset i rozłożysty dół)
cześć

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja chyba przewiduje dla swiakowej bukiet a niech sobie cos trzyma zeby sie wyrozniala jako swiadkowa
ja chyba tez chcę, chociaż nie wiem do końca.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja tak myślę i chyba dla świadkowej zamówię taką bransoletkę? przypinkę? (jak to się nazywa?) kwiatową(z tych kwiatów co mój bukiet) na rękę,albo przypinkę na sukienkę hmmm... ale jakoś bukietu nie za bardzo chcę ,jej będzie nie wygodnie bo będzie musiała go trzymać a przecież ma pomagać mnie :P
nie rób tego, to jest straszne, juz lepiej nic jej nie zamawiaj

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ta sukienka mi się spodobała bardzo http://www.allegro.pl/item669346277_...sa_gratis.html
delikatna,subtelna a ta wstążeczka dodaje uroku co myślisz?

idę się jeszcze położyć na pół godzinki bo mnie głowa boli.
jakas taka średnia ta sukienka. NIe wiem, cos mi nie pasi. Chyba to, ze ta pani nie bardzo ma talię. JAkby miała talie byłoby ok.


Ale mi sie przed chwilą słabo zrobiło, myślałam, że zemdleję. Ale to moja wina, bo wczoraj przez caly dzień genialnie zjadłam tylko sałatkęAle na więcej nie miałam czasu.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora