Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki disarrays
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-29, 08:42   #21
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

Cytat:
troszke sie bialy na wolnym brzegu wypilowal i widac babelke powietrze ale to zdoebienie podoba mi sie najbardziej i kwiatki akrylowe na tipsach :p
- Racja, Biały troche za mocno się wypiłował.. a bąbelka widać.. najbardziej na zdjęciu, bo na żywo jest tak mautki ze gapiąc się 2h w tego pazura przy robieniu - nie widziałam go!

Cytat:
No to ja jestem pod wielkim wrażeniem. Jak na miesiąc przy pazurach i takie dzieła to wielki szacun
Będę zaglądać
Dziękuje

Cytat:
Podpisuję się, no i podziwiam za wtopienie koronki, jak dla mnie to czarna magia.
W psmanterii bylam... a jak już dostałam ja w swoje ręce, to jak nie wyprobować?!

Cytat:
Dziewczyno jak dla mnie to Twoje poczatki sa swietne. A wzorki na tipsach cudne


Dziękuje Wszystkim za mołe słowa, choć krytyka pewnie będzie lepszym motywatorem, bo mnie tu "zaśliczniujecie" i się jeszcze starać przestane :P

Ilonka90... No strasznie chciałabym Cie zrozumieć, jednak nie ogarniam, nie wiem czy to przez poranną godzinę czy w ogole, sprobuje jeszcze pozniej x)

A wieczorkiem wstawie jakieś combo co to wczoraj namodziłam
Nie umiem sobie zrobić całego seta na łapkac, zeby paznokcie takie same były.. zawsze przypomni mi się ze jakiś wzorek bym sprobowała... i chodze pozniej tak z kolorowymi pazurami, każdy inny, w innym kształcie i o innej długości.. To jakaś choroba? też tak macie? Kiedy toprzechodzi?!

Pozdrawiam!
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując