Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealne kosmetyki naturalne!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-29, 18:12   #129
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
All_that_jazz - dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź!
Nie mam cery wrażliwej, tylko rumiane policzki i wrażliwe oczy, jeszcze nigdy (odpukać) nie miałam wysypki po kosmetyku. Oliwki uwielbiam, choć jeszcze parę lat temu nienawidziłam Mam problemy z trawieniem. Kosmetyki z oliwą lubią mnie zapychać, ale przyznam, że Dolivy ani YR nie miałam. Stosowałam kiedyś Ziaję,ale generalnie nie przepadam za kremami tej firmy, bo mają tanie zapychacze.
Mam w domu "Leki z Bożej Apteki" - wiekowa, bardzo wysłużona książka
Rozmaryn wzmocnię, jak sobie zrobię maseczkę amla-eclipta, do tego dodam jeszcze jakichś ziółek. Zrobię wszystko, by nie uzależnić się od farbowania włosów w wieku 25 lat
Żeby przyciemnić można myć włosy korą dębu.
Można ją kupić w postaci sypkiej np. tutaj:
http://www.ekofood.pl/catalog/produc...roducts_id=962
Podobnie działa napar z liści orzecha włoskiego-bardzo mocno barwi też skórę więc tylko nim spłukujemy włosy i dobrze trzeba po tym umyć ręce.
Można robić też napar z zielonych łupin orzecha ale z liści jest mocniejszy.
No i trzeba dbać o dietę,żeby włosy przedwcześnie nie siwiały-polecam googlować szukając frazy "dieta na piękne włosy".
Mam 28 lat, ciemne włosy, nigdy nie farbowałam i nadal nie muszę.
Ale dbam o włosy , moja mama w moim wieku już miała sporo siwków i o ile wiem musiała farbować.Ale w odróżnieniu ode mnie nie dbała o dietę ani jakoś szczególnie o pielęgnację włosów czy ich ochronę przed promieniami UV latem (a to też przyczyna siwienia ciemnych włosów).
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując