Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 04:24   #2288
Szparag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam wszystkich - oto mój pierwszy post na wizażu.
Problem przedstawia się następująco: mam bardzo gęste, niesforne, skłonne do skrętu, ciężkie do ułożenia włosy. Taki typ, który wygląda dobrze tylko do pierwszego mycia po wizycie u fryzjera. Na co dzień nie mam czasu stosować setki specyfików, lokówki, prostownicy itd., więc zazwyczaj wyglądam jakbym dopiero wstała z łóżka. Do tego mam bardzo pociągłą buzię, do której pasuje niewiele fryzur. Niestety, nigdy nie trafiłam na fryzjera, który dobrałby odpowiednią i trwałą fryzurę. Przekopałam ten wątek w poszukiwaniu stylisty - nie chcę po raz kolejny usiąść na fotelu i usłyszeć "co robimy z włosami?". Szukam kogoś, kto w 100% weźmie sprawy w swoje ręce. Do tego cierpię na traumę fryzjerską, preferuję więc miejsca z ciepłą atmosferą.
Biorę pod uwagę następujące osoby:
Tomasz Grabowski
niejaki Klaudisz
Tomasz Marut
pani Basia (wiadomo która)
Mariusz Kusia - trochę odstraszają mnie relacje nt. jego usposobienia...
Jacek Tatomir - nie wiem jednak, czy jest dostępny dla zwykłego śmiertelnika

Nie wiedzieć czemu, w kwestii stylizacji większe zaufanie mam do fryzjerów, niż fryzjerek.

Czy jest tu ktoś, kto ma jakieś porównanie między wyżej wymienionymi, ewentualnie ktoś obdarzony podobnym typem włosów, kto potrafi wskazać fryzjera zdolnego ujarzmić taką czuprynę?
Szparag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując