Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 10:54   #2752
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
Hey!
.. od 21 lat mam ciągle jasny blond. Rok temu miałam balejaż, ale w tym momencie to mam już do połowy głowy ciemniejsze odrosty(ale nie aż tak bardzo ciemne, żeby raziły w oczy) Teraz to bym sobie chciała zrobić jakiś ciemniejszy blond Zastanawiam się jak mi weźmie mój kolor, czy odrosty będą bardziej ciemne niż reszta włosów i na jaki kolor mi się będą potem spłukiwać?
Nie wiem czy Ci pomogę, ale opiszę jak było u mnie, bo byłam w identycznej sytuacji przed 2 laty. Uzyłam Castingu Mroźny Beż, który idealnie wyrównał koloryt włosów farbowanych i odrostów .Na odrostach Casting łapie mi słabiej i spłukuje się się szybciej, na farbowanych łapie kolor mocniej i trzyma lepiej. To logiczne, bo włosy farbowane są jednak bardziej porowate i chłoną preparat mocniej niz gładkie odrosty.
Tak więc jeśli wybierzesz Casting ciemniejszy niż te rozjaśnione pasemka, przyciemnisz je i odrosty staną się mniej widoczne.
Jeśli wybierzesz casting jasniejszy niz te rozjaśnione pasemka, rozjaśnisz je jeszcze bardziej i różnica miedzy nimi a odrostami stanie się bardziej widoczna.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora