Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Letnie promyczki nas ogrzewają, a Mamusie swoje Dzieci na świecie witają :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 13:02   #4772
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Letnie promyczki nas ogrzewają, a Mamusie swoje Dzieci na świecie witają :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
W trójmiejskich szpitalach jeszcze naciągają, że za poród rodzinny się płaci, ale widzę, że już gazety o tym trąbią, więc się poprawia

u nas tez...jedyne 150zl

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
My już po wizycie, wszystko pozamykane na cztery spusty, szyjka jeszcze się nie skraca, więc gin mówi, że jeszcze powinnam trochę pochodzić w dwupaku, bo i jeszcze nie czas rodzić . Waga 0,8 kg do przodu przez 2 tygodnie, ciśnienie w normie, zaczęła już mi rosnąć hemoglobina . Serduszko Kuby pięknie bije . No i miałam pobrany wymaz na paciorkowca, nic nie bolało, nie szczypało, aż się zdziwiłam, kiedy gin powiedział, że mogę się ubrać. Probówka zaniesiona do laboratorium mikrobiologii i czekam na wyniki (we wtorek lub środę). Gin poinstruował, co robić, jak przyjdą wyniki i jakby się coś działo i następna wizyta u niego niestety dopiero 28 lipca . Ale jutro jeszcze USG
W takim razie tylko ja to tak fatalnie odczulam? a zarejestrowalas czym pobieral?


Ja odnotowuje u siebie wilczy apetyt... coraz czesciej glodna jestem.Tez tak macie?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora