Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 13:10   #4133
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość

P.S. postawicie obok winietek jakieś podziekowania w formie słodyczy dla gosci?
Ja się zastanawiam nad czekoladką ze zdjęciem obok winietki, ale nie wiem czy to nie będzie za dużo tego przy talerzu.

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam ślub 18 lipca i moim marzeniem jest, żeby do kościoła iść w welonie zarzuconym na twarz mam tylko problem w jakim momencie się go później z tej twarzy zrzuca i czy robię to ja czy kto? jeśli się orientujecie to proszę napiszcie
Hej, ja będę zakrywała welonem twarz przy podejściu do ołtarza, też tak mi się marzy. TŻ o tym nie wie Mam w planie, żeby on odkrył mi twarz jak do niego podejdę (tato mnie odprowadza).

TŻta mama poszła we wtorek do szpitala na jakieś badania, bo czasem mdlała i wiem tylko tyle, że jutro mają jej wszczepić rozrusznik serca Nie wiedzieliśmy, ze ma chore serce. Mam nadzieję, ze to jej polepszy stan zdrowia i jak czytam z rozrusznikiem da się normalnie żyć.

Zaczęłam projektować winietki, nie wiedziałam jaką kokardkę robić, na początku chciałam wiązać wokół winietki, ale jednak zrobię takie. Będzie przy tym więcej pracy, ale pójdzie mniej tasiemki i nie będę martwiła się, że nie starczy tej tasiemki. Przede mną produkcja 120 sztuk Tylko nie wiem, czy sklejać te tasiemki klejem czy taśmą dwustronną. Tą przykleiłam klejem biurowym i się trzyma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokardka.jpg (15,7 KB, 19 załadowań)
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora