Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiece autko:P
Wątek: Kobiece autko:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 21:17   #354
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie jakieś doświadczenia z kredytami na auto?Jakie warunki trzeba spełniać aby dostać?
Mi kredyt wezmie babcia, bo mamie nie dadzą bo nie ma jeszcze umowy. A ja teraz miałam dluga przerwę w pracy. Pojde od wrzesnia do nowej... dopiero po przepracowanych 3 miesiacach mozna ubiegac sie o kredyt. Z tego co wiem, umowa powinna byc na czas nieokreslony-bo oni wtedy maja jakies zabezpieczenie ze bedziemy mieli z czego ten kredyt spłacić :P Teraz z kredytami nie ma wiekszych problemów, ale wiadomo z takimi sobie niezłe oprocentowanie liczą ;/ niestety ...
Mi mama mówiła,że jak wezme 5 tys. kredytu to będe spłacać przez 2 LATA po 300 zł /mc Czyli ponad 2 tys wychodzi oprocentowanie... sporo. Ale to takie bez podstaw,bo ona dawno dawno temu brała taki kredyt. Teraz moze sie cos pozmieniało. Takze nie chce nikogo w błąd wprowadzać. Szczegółów się dowiem we wrzesniu,bo teraz nie chce sie tak bardzo napalac na te auto, zeby pozniej w razie czego sie nie rozczarowac,jak pracy nie bede miala we wrzesniu a np dopiero w pazdzierniku


__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując