Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ponad 75kg! spójrz prawdzie w oczy- wątek ze zdjęciami i poradami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-04, 11:44   #1
ergona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33

ponad 75kg! spójrz prawdzie w oczy- wątek ze zdjęciami i poradami


po przeszukaniu pewnej ilosci watkow nie znalazlam takiego, ktory by w pelni spelnily moje oczekiwania, a chodzi mi o.....
  • fajnie by bylo zeby kazdy umiescil swoje zdjecie... nie musi byc na nim twarzy tak bedzie prosciej spojrzec prawdzie w oczy. ja tez sie wstydze swojej wagi ale trzeba sie przelamac. pomyslcie tylko jak milo bedzie pokazac zdjecie za 4 tygodnie:P i zgarnac chwale:P
  • chcialabym zgrupowac laseczki powyzej 75kg wagi startowej, gdyz jesli ktos chce schudnac z 50kg na 48kg to jest to troszke deprymujace dla tych "wiekszych". bedziemy pisac o swoich sposobach na wale z tluszczem
cos o mnie:
  • 82 kg zywej wagi
  • 165cm
  • 2 lata temu schudlam 14kg do wagi 72kg poczatkowo SB, a pozniej wiedzialam juz na zym zdrowe odzywianie polega w diecie i sobie sama ukladalam jadlospis. pozniej dopadl mnie wielki efekt jojo czego wynikiem jest 82kg.
  • cel: 70kg
  • motywacja: pokazanie sie w kostiumie kapielowym pod koniec sierpnia, co jest nieuniknione:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 037.jpg (40,2 KB, 607 załadowań)

Edytowane przez ergona
Czas edycji: 2009-07-04 o 11:45
ergona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując