Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy, kwaski i kwaseczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-14, 21:14   #495
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez blue18
aaaa
wiecie co.. mam pewien problem..
od jakis 2 tyg. używam lysanel active.. na początku nie zauważyłam niczego złego - tj. żadnego wysypu ani nic tp.. a wręcz przeciwnie.. już jakoś po 2 nocach miałam jakby czystszą cerę..
Ostatnio cera mi się troszeczkę podrażniła.. chyba zbyt dużo nakładałam tego kwasu na noc.. więc postanowiłam któregoś wieczoru zamiast kwasu posmarowac całą twarz oprócz czoła tłustym dermosanem , grubą warstwe..
Rano było ok.. wszystkie podraznienia zniknely przez noc pod wplywem kremu.. i byla wmiare normalna.. //bo zwykle po nocy z kwasem mam strasznie spieta..//
no i tak.. wieczorem.. jak zmywalam makijaz.. przyjrzalam sie dokladnie swojej cerze i myslalam, ze po prostu zaczne krzyczec..
Pojawiło mi się strasznie duzo zaskornikow...
no po prostu masakra... tylko na czole jest tak jak było..
qrde.. no i nie wiem.. to przez dermosan ?? to on mi pozatykal pory ??
czy zbieg okolicznosci.. i to moze ten 'wysyp' , o ktorym wszyscy pisza..
No juz sama nie wiem..
Tak sie wscieklam.. ze od razu musialam sobie buzke oczyscic..:/
No ale tak sie caly czas zastanawiam przez co to.. wolalabym chyba, zeby to juz byl ten wysyp.. niz przez ten dermosan.. czyli innymi ,ze sobie sama zaszkodzilam :/
No moim zdaniem to może być wina Dermosanu.Też go używałam i czasem zdarza mi się nim posmarować bo na moją cerę o tyle działa dobrze, że gdy jest spięta czy coś w tym stylu to smaruję buziala na noc Dermosanem i spoko sie dzięki niemu regeneruje.To był plus.Minus dla mnie to to, że u mnie rzeczywiście wychodzi po nim masa zaskórników na nosie, brodzie i czole.Więc nie wiem jak to u Ciebie ale u mnie Dermosan zapycha tragicznie pory, więc to może być jego wina.POZDRAWIAM
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora