Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowotwór gruczołu mlekowego proszę o pomoc...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-11, 14:46   #15
Lemon_without_sugar
Raczkowanie
 
Avatar Lemon_without_sugar
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 56
Dot.: nowotwór gruczołu mlekowego proszę o pomoc...

Cytat:
Napisane przez mohitek Pokaż wiadomość
Moja suńka nie była sterylizowana a ja kiedyś należałam do tej grupy ludzi ,którzy tepo wierzyli w nieprawdziwe wiadomości o tym,że dla zdrowia suczka powinna mieć chociaż raz młode.Więc miała.Tylko raz.A potem się zaczęło.Ciąża urojona za ciążą.Dziś wiem że przez moją głupotę suńka cierpiała,bo gdybym ją wysterylizowała a nie zafundowała raz dzieciaki to pewnie uniknęłaby tego wszystkiego co ją później spotkało.Ale miałyśmy jednak dużo szczęścia i wszystko dobrze się skończyło.
Gdybym przewidziała coś takiego też bym sterylizowała wcześniej, ale lekarka powiedziała mi, że to nie moja wina, poza tym to mój pierwszy pies i nie wiem dlaczego, ale nigdy nie chciałam, żeby miała szczeniaki. Tu też podejrzewali, że zaczęło się od ciąży urojonej, ale nikt z nas nie wiedział jak to dokładnie przebiega więc nie zauważyliśmy jej albo po prostu zbagatelizowaliśmy powiększone sutki przy cieczce. Dobrze, że z Twoją jest ok mam nadzieję,że z naszą też tak będzie choć dzis przyłapałam ją na gryzieniu szwów!
__________________
"Kochamy wciąż za mało i stale za późno..."

Ś.p Ks. Jan Twardowski
Lemon_without_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując