Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Talking Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 22:31   #568
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Talking Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XVII

hej Laleczki dopiero teraz udalo mi sie zajrzec, caly dzien biegalam!

rano fryzjer - fryzurka zostala ta sama, tylko kolorek ciemniejszy - jestem baaardzo zadowolona jutro foty wrzuce bo tu nie mam jak zmniejszyc...

potem z mama obiad szykowalam, potem na cmentarz, na zakupy, a przed chwila jeszcze muffinki pieklam dla familii

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
podobają mi się... na spacery po ląkach i górach superaśne...no i u nikogo ich nie widziałam.... ale za drogie w tym asosie ....
albinku, ja widzialam kaloszki w Heavy Duty na pewno, poza tym na all sa tez mysle o zakupie, na spacerki z psem idealne!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość

Lalle top coat inglota trzyma długo za długo we wtorek malowałam, do dziś ani jednego małego odprysku, także znudził mi sie róż i siadam malować frencha
wow!!!

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Może zamówimy razem?
tez bylabym chetna na probaski z Meow!! do kogo moge sie dolaczyc??

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość

nic nie mów - ja mam sporo rzeczy jeszcze z metkami, których nawet nie założyłam i kilka par butów, w których nigdzie nie byłam, więc pora się leczyć.
ja tak nie mam

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A pędzle warto zamowic na zakupowym, o tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post13204124 Kasiek74 właśnie zbiera zamowienie kitowe z EDM i pędzel wtedy wychodzi po około 20 zł, więc warto
chyba tez sie skusze na taki pedzel

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
No, ja też tak mam...zeszłoroczne z metkami..a nawet ostatnio znalazłam bluzkę z metką, którą, jak pamiętam, kupowałam w 97 roku
Mam też mnóstwo rzeczy, które włożyłam raz i stwierdziłam, ze nie czuję się w nich dobrze....
ja takie rzeczy, jesli 2 razy stwierdze ze nie pasuja mi jednak, wystawiam na all i kupuje nowe

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
nie wiem czy to kwestia twardości po prostu wiem jaką mam figurę stąd kupię a potem nie wlezę i to raczej mnie powstrzymuje zawsze przymierzam to tez sposób żeby się nie zadręczać nie mam kasy a cos mi sie podoba a potem okazuje się, że źle wygląda i od razu zmartwień mniej i można zachorować na cos nowego innego ale niekoniecznie zostawiam zakupy na potem bo najczęściej mi wykupią
ja tez zawsze przymierzam i czesto okazuje sie ze cos co mnie zachwycilo na wieszaku na mnie wyglada fatalnie - wiec problem z glowy

ale baaardzo dlugo zastanawiam sie nad drozszymi rzeczami - przez to czesto mi wykupuja albo jesli jest taka mozliwosc to kupuje, przymierzam w domu do wszystkiego i oddaje jak jednak nie pasuje

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Fotka niewyraźna
slicznie ja mam okragle pazurki wiec french nie wyglada tak cudnie

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość

Jutro jadę w góry
ale Ci super
Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość

Pozostała dwójka moich uczniów dostała się do studium aktorskiego przy teatrze w Olsztynie !!!
Musze to jutro opić
nooo koniecznie!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora