Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-11, 23:59   #776
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Może i ja coś kiedyś wrzucę hmm...
Już zdążyłam "oswoić się" z minerałami i dziś postanowiłam, że czas podzielić się efektem

Mam 22 lata, cerę normalną w kierunku mieszanej (trochę przetłuszczająca się strefa T, policzki normalne), brak skłonności do alergii, mała skłonność do rozszerzonych naczynek, sporadyczne niespodzianki skórne, lekkie przebarwienia na policzkach, płytko unaczyniona skóra pod oczami (cienie ).

Zdjęcia:
- nr 1. i 2. - PRZED (umyta i nakremowana )
- nr 3., 4. i 5. - PO (w naturalnym świetle, nie wiem czemu 3. wyszło inaczej niż 4. więc wrzucam oba)

Makijaż:
- miejscowo korektor Multi - Tasking (pod oczami, na skrzydełkach nosa)
- policzki i nos lekko oprószone Mint-em
- podkład Buff Light Neutral matte (średniej grubości warstwa, nakładana na sucho Flat Topem)
- [na to pod oczy cienka warstwa niemineralnego korektora Maybelline EverFresh Medium Beige]
- róż Back to school

Oczy - niemineralne: kredka Maybelline Define-a-Lash Ebony Black oraz tusz MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Look

W razie świecenia (po kilku godzinach) oprószam twarz prasowańcem MaxFactor Creme Puff transculent - ale tu na fotkach go nie mam.

Kocham minerały za wyrównywanie kolorytu buzi i stapianie się z cerą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (63,6 KB, 1792 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,9 KB, 1121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (59,3 KB, 1367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (60,2 KB, 1276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (51,6 KB, 1469 załadowań)
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując