Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 12:14   #1486
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
ja na te lato w koncu wysupłam kase i kupie porzadne . Bo mozna sobie bardziej zaszkodzic tymi tanszymi, ktore keidys kupowałam namietnie dla fajnego kształtu... Lepiej w takim razie poki co wlóz daszek jakiś do ogrodka, ktory Ci osłoni oczka troche
Co wątek to Cię spotykam
rzeczywiscie pewnie wina okularów, kolejny wydatek

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a więc to pewnie wina okularów - nie mają filtra UV i dodatkowo mogą skupiać światło na skórze, nie wiem co innego mogłoby być przyczyną. może do ogródka kup sobie połcienny kapelusz z duzym rondem, który osłoni nie tylko twarz, ale też szyję i dekolt - ja właśnie nakładam taki kapelusz, nie tylko gdy idę do ogródka, ale w ogóle kiedy wychodzę z domu - moja twarz, dekolt i szyja praktycznie cały czas pozostaja w cieniu, a jesli już zakradnie się jakiś promień to nie przejdzie przez warstwę filtra. używasz tego filtra lirene family, w żółtej tubce 100 ml? o ile mi wiadomo to on jest stabilny, sama smaruję nim dłonie.
Dobry pomysł szczególnie że mam kilka kapeluszów, tylko słomkowych, nie wiem czy będą tak dobre (jednak wydaje się że przepuszczają słonce) ale napewno to coś da a filtr to tak ten w żółtej tubce
dzieki

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Niestety będziesz musiała kupić okulary u optyka.
No i znowu ta nieszczęsna Lirene... Fotostabilne to to jest, tylko uczula. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, być może emulsja dodatkowo Cię podrażniła, co przyczyniło się do tego "spalenia". Czego jeszcze używałaś do okolic oczu?
Przed wyjściem na słonce uzywalam żelu hiarurynowego 1% z olejkiem z kwiatu kocanki, na to dużą ilośc filtru, ale przy pierwszym poparzeniu nic pod filtrem nie mialam. Na noc żel ze świetlikiem i herbata pod oczy z Flosleku.
Podrażnia mnie i to bardzo po nalozeniu filtra skora mnie szczypie, pozniej przy zmywaniu filtra Phisiogelem także szczypie i to mocno, dlatego planuje kupic tą nowa wersje avene przy najblizszej okazji.
a nie znalazlabym jakis okluarow z filtrem gdzie indziej ? np okulary z Zary i takich sklepow sieciowych nie mialyby filtra (wkoncu za coś się powinno placic ) może są specjalne oznaczenia, atesty mowiące o tym, że okulary chronia przed UV?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora