Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 23:53   #470
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Zbadaj sobie te hormony , jak Cię to uspokoi . Myśle że nie masz rzadnych wahań hormonalnych , bo byś je dawno zauważyła .
- nie stosujesz koncepcji antyhormonalnej , tak napisałaś
- nie jesteś w ciąży , bo byś napisała
- menopauzy , domyślam się że też nie masz

Przebarwienia mogą mieć niezliczoną ilość przyczyn ,czasem kilka na raz. Ja swoich nie jestem pewna dokońca . Na dzień dzisiejszy są prawie nie widoczne , tzn tylko ja je widze .A było tak- maść ziołowa na wypryski , takie małe sporadyczne , rzaden trądzik . Smarowalam kilka razy dziennie , bo na drugi dzień chciałam ładnie wyglądać . Guzik to dało , potem był IPL , czyli zabieg impulsywnym światłem , pani nie zapytala czy stosowalam ziołowe maści i poszło .po jakimść czasie zobaczyłam , że mam takie sino-różowe plamki na twarzy tam gdzie stosowałam maść . Najważniejsze że widze że mi znika , po zwykłych za grosze tonikach z BU i peeligach samorobionych . Nie momógł mi:
-rzaden krem z apteki , czy ze sklepu ,
- cosmelan
-laser
-hydrochinon
tak dwa lata próbowałam , chyba już wszystkiego , dopiero te toniki i peeling salicylowy .
Podziwiam Cię za determinacje , może coś w końcu zadziała , trzeba próbować i uzbroić się w cierpliwość
hydrochinion nie pomógł ? a co stosowałas konkretnie pigmanorm czy może neostrate hq ? co do tych wszystkich kremów to w końcu uświadomiłem sobie, że wszystkie niedoskonałości przebarwienia itp siedzą zbyt głęboko żeby pomógł krem.. tutaj trzeba grubego kalibru!, ale przyznam że jak napisałaś co ci nie pomogło troszke mnie to zmartwiło...
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując