Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-15, 16:02   #241
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
a ile Ci przyspieszyl?

w sensie jak bardzo? ile ci teraz rosną a ile bez uzywania?
Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
użyłam jedną buteleczkę i zrobiłam sobie przerwę, włosy mi urosły 2,5 cm. Normalnie teraz mi rosną 1-1,5 cm ale wczoraj kupiłam zapas nigera i dzisiaj 2 godz. przed myciem użyłam i czuję to świetne mrowienie kosmetyki z czarną rzepą to coś co moje włosy kochają
może skuszę się sama utrzeć sok z czarnej rzodkwi........
tylko ostrzegam że okropnie tan Sebo śmierdzi i najlepiej aplikować go na noc lub przed myciem
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
mi nie przeszkadzają te smrodki oby tylko dzialal !!

A powiedz mi czego w ogole uzywasz do wloskow? Jaki szampon tabletki odzywki itd
Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
No to tak: przede wszystkim nie ścinam włosów od października ubiegłego roku, nie farbuję od ponad roku więc mam naturalne wlosy(narazie), nie prostuje, nie susze chyba że awaryjnie, Myje codziennie bo mam przetłuszczające się kudły w szamponie Joanna Rzepa takim zielonym, odżywka(tylko od połowy włosów ) ziaja czarna rzepa lub gliss kur olejki pielęgnacyjne ale raczej wolę ziaję bo stawiam na naturalność a nie slsy i sylikony z reszta gliss kur to tylko eksperyment jest . Co dwa dni henna treatment wax po myciu na pół godziny, co noc olejowanie rycyną lub vatika obraz głowy codziennie kiedy tylko mam czas bo to poprawia ukrwienie i dotlenia skórę głowy i teraz codziennie 2-3 godziny przed myciem głowy wcieram seboradin. Dawniej była jeszcze woda brzozowa ale jakoś o niej zapomiałam. Jak widać bardzo rozpieszczam swoje wlosy. Aha zapomiałabym dodać picie pokrywy (będę piła też skrzyp) i biorę suplement Merz Spezial. Większość tych zabiegów od prawie pół roku ale nie wszystkie np. Pokrzywa czy merz albo sebo dopiero od paru miesięcy

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Aha i nie przeczytaj obraz głowy tylko masaż! Bo pisze słownikiem i nie raz takie byki i zapomiałam dodać że na końcówki nakładam serum. Też z czarną rzepą- joanna
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Okiii no to widzę że muszę wrocic do swojej kuracji bo jednak to pomaga. W tamtym miesiacu gdy stosowalam ampulki itd. mialam znacznie wiekszy przyrost. Moze teraz starczy seboradin na noc
Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Myślę że jak będziesz stosowała te ampułki, treatment wax i seboradinu to będziesz bardzo zadowolona. Tylko pamiętaj że efekty będą na prawde widoczne po dwóch miesiącach. Ja z kolei robie wkrótce zamówienie na Mazidłach na produkty do wcierki na porost za która się chyba zabiorę.
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
A widzialam wlasnie ze Seboradin ma tez ampulki. I niby jest napisane ze przyspieszaja odrost wlosow. Wiec moze lepiej ampulki kupic? Uzywal ktos ich?
dyskusje o poroscie prosze prowadzic w watku o sposobach na przyspieszanie porostu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora