Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-16, 16:39   #1303
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Hejka

Dziewczyny, dziekuje ogromnie za komplementy dla mnie i dla Ewusi. Ciesze sie, ze fryzura sie Wam podoba. Ja sie ciagle do niej probuje przyzwyczaic, ale co raz to bardziej sie sama sobie w niej podobam Trafilam naprawde na swietnego fryzjera i jak sie okazalo wcale nie takiego drogiego, jak sie spodziewalam. Mam ten salon blisko domu, wiec swietnie sie sklada. Kto wie, moze kiedy zdecyduje sie na jeszcze bardziej powazna zmiane

gucia6, mialam urodziny 7 kwietnia A co do tego, jak zobaczyc zdjecia, to musisz byc dodana do listy przyjaciol, bo to album prywatny

smerfeta, ladne zakupy

Kaasiula, czekam na zdjecia wozka

tancerkaGd, trzymaj sie kochana Trzymam kciuki za pomyslny zabieg i zebys szybciutko wrocila do domu. Wszystko bedzie dobrze, nie smutkaj sie

pappaya, super, ze sie potwierdzilo, ze bedzie dziewczynka Czyli jednak na 100% mamy nasze wymarzone Ewusie
Jezeli chodzi o ulozenie dziecka, to moja lekarka we wtorek na wizycie powiedziala, ze jeszcze za wczesnie u mnie okreslic jak dziecko jest ulozone (ona nie robi USG tylko jakos rekami wyczuwa gdzie jest glowka). Ale jak bylam wczoraj na USG 3d, to sie zapytalam jak dziecko ulozone i pani od USG powiedziala, ze zdecydowanie mala jest glowa w dol ulozona i ze malo prawdopodobne, ze zmieni pozycje. Pamietam, ze moj Adas tez wlasnie w ok. 30 tygodniu byl ulozony glowka w dol. A my dzis konczymy 29 tygodni, wiec sie zgadza

Mysmy wczoraj na USG widzielismy jak mala probowala zapchac piete do buzi i wiecie co? Jej sie udalo!!!

Co do rozcinania krocza, to tutaj w USA tez nie nacinaja rutynowo tylko wtedy kiedy to jest naprawde konieczne. Mnie nie rozcinali, mimo ze bylam pierworodka, ale za to sama delikatnie peknelam. Tyle ze nawet nie wiem gdzie mnie zszywali, bo nic a nic mnie nie bolalo. Zreszta pisalam o tym.

Dziewczyny, jak czesto ruszaja sie Wasze dzieciaczki? Ja od kilku dni zauwazylam, ze Ewusia dosc rzadko sie rusza. Wczesniej bylo tak ze doslownie na chwile usiadlam i mala rozrabiala, a teraz jest spokojna. Nawet wczoraj na USG pani sie pytala, czy mala czesto sie rusza, bo byla taka spiaca i nie chciala wogole wspolpracowac.
Jak to jest z tym liczeniem ruchow? Szukam w internecie jak sie liczy ruchy, ale wszedzie podaja rozne informacje, wiec juz sama nie wiem. Ale zaczynam sie martwic.

Dobra, to by bylo tyle. Zmykam do synka.
Milego wieczorku dziewczyny
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując