Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-16, 19:19   #1309
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft, ale z malej akrobatka Jesli chodzi o ulozenie to sprawdzalam w ksiazeczce ciazowej Ivusia i porownywalam. Jak Ivo byl w 34 tc to juz byl ulozony glowka do dolu a na poprzedniej wizycie w 29 tc posladkowo. Pozatym w poprzedniej ciazy wazylam wiecej. Wtedy w tym okresie 69 kg a teraz 65.
Jesli chodzi o ruchy, to nie wiem dokladnie jak sie je liczy ale wydaje mi sie ze nie ma sie co przejmowac jezeli dziecko mniej sie rusza wazne zeby kazdego dnia sie ruszalo juz w tym okresie ciazy. Najczesciej dzidzie ruszaja sie kiedy my odpoczywamy (siedzimy lub lezymy) i u mnie wlasnie rano, wieczorem i kiedy siedze mala najwiecej sie rusza.
Eloteteie, to ze nie ma sie robic lewatywy i golic to mnie zaskoczylas, bo jak rozmawialam z dziewczyna na placu zabaw teraz w Polsce to mowila ze jej na dzien dobry golili miejsce intymne. Mi nie beda golic bo sama sobie gole ale nie wiem co z lewatywa. Jezeli mam sobie robic sama to w porzadku ale jezeli ma mi to robic ktos to dziekuje - przeciez to strasznie krepujace. W Szwajcarii dali mi specjalna buteleczke do robienia lewatywy i sama sobie ja robilam.
Aha i dziekuje za informacje o smarowaniu krocza wazelinka lub oliwka
Pytalas jeszcze w ktorym jestem tygodniu. Wiec okazuje sie ze w 32t i 5d czyli o tydzien do przodu.
KateMWale, zazdroszcze tesciowej
Cathot, nie wiem czy to niebezpieczne ale ja tez sie kladlam czasami na brzuchu jeszcze pare tygodni temu. Staram sie tego juz teraz nie robic i nie przyciskac brzuszka
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2009-07-16 o 20:01
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując