Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Nastolatki mają dzieci"-śmiać się czy płakać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-18, 16:00   #18
zaabaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 86
Dot.: "Nastolatki mają dzieci"-śmiać się czy płakać?

szczeże mówiąć to wydaje mi się straszne! mam 15 lat i czasami nachodza mnie mysli co by bylo gdybym musiala wychowywac własne dziecko teraz...ja wiem ze do lozka tak wczesnie ida dziewczyny 'rozwiniete ponad wiek'(jakos tak na to sie ladnie mowilo) tyle, ze na razie widze tyle: mam kolezanke w klasie, dziewczyna ma ciezki uklad z rodzicami, jest nie sznowana i wyśmiewana w szkole i poza nia. przez ostatni tydzien rozpacza na forum szkoly, czy oby nie jest w ciazy. radzi sie wszystkich, popadajac co chwile w histerie. zdolalam z nia na powaznie i spokojnie porozmawiac jedynie przez 20 min wiecej sioe nie dalo. i co ja mam myslec? ze ona jest taka dojarzala ze w wieku 14-15 lat idzie do lozka z kims kto naqwet nie jest jej chlopakiem i kogo zna bardzo krotko. jest dojrzala bo na pytanie czemu to zrobila skoro nie zywi do tej osoby jakis głębszych uczuc odpowiada "bo bylo fajnie"? wybaczcie ja widze rozpaczliwe podzukiwanie akceptacji i jakiejkolwiek chocby fizycznej bliskosci innej osoby.
zaabaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując