Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-18, 18:17   #1473
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem

numer tej henny to 4.1. wychodzi faktycznie bardzo rudo , ale najlepiej najpierw lekko rozjasnic jezeli brwi sa wyjsciowo ciemne. wspolgra z kazdym odcieniem rudosci przynajmniej u mnie. jezeli potrzyma sie kilka minut to jest fajny , ciepy rudy braz wygladajacy bardzo naturalnie , ale jak kiedys trzymalam pelne 10 to wyszly jak dla mnie zbyt mocne az czerwonawe
problem jest z usunieciem poprzednich henn(?) przynajmniej u mnie , ale to tez problem zwiazany z naturalnym niewiadomo po co tak ciemnym kolorem
swoja ruda henne dostalam dotad tylko w jednym sklepie fryzjerskim w poznaniu wiec nie wiem jak z dostepnoscia na allegro
aa jeszcze jedno kasztanowa henne odradzam dziewczynom z ciepym typem urody u mnie wyszedl piekny bordo kolor
pozdrowienia dla kobiet , ktore dostrzegaja , ze brwi powinny pasowac do wlosow (w przeciwienstwie do niektorych kosmetyczek)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2009-07-18 o 18:19
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora