Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czuję sie oszukana mam prawo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-20, 21:54   #135
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: czuję sie oszukana mam prawo?

Cytat:
Napisane przez nikusia2007 Pokaż wiadomość
dziewczyno jak 2 lata siedzial bez pracy?? oni byli tak zadluzeni ze szkoda gadac poszedl do pracy ale ledwo starczalo!!! dziewcyno oprzytomij zycie to nie bajka nie zawsze mialam wszystko co chcialam!!! .Moi rodzice cale zycie na nas oszczedzali nawet na moim zdrowiu jako dziecko jak zachorowalam moj ojciec sie wsciekal ze musi wydac pieniadze na moje lekarstwa i mnie za to obwinial.Dzieki nim przechodze juz 6 operacje na kolano dlaczego?? bo nie poszli nawet ze mna na kontrole do lekarza -bo po co? jeszcze nie daj boze jakies drogie leki zapisza ,albo za zabieg bedzie trzeba zaplacic:/ .dodam ze oboje zarabiaja calkiem niezle !!! nie byli ani nie sa biednymi ludzmi


Teraz mam dobrze doceniam to ,ze stac mnie na wiele kupuje sobie co chce ,stac nas na dobre wakacje ,zycie na wysokim poziomie ..wiadomo kasa to nie wszystko ..ale nie rozumiem ich podejscia do sprawy...

No i się poddenerwowałam...
NIKT nie ma łatwo.
Każda z nas zarabia na swoje utrzymanie, każda wstaje rano idzie do pracy, wraca i pracuje w domu na drugim, trzecim i kolejnym etacie.
Mało kto dostaje od rodziców jakiekolwiek wsparcie finansowe na strat.
Mało którą parę stać na kupno mieszkania.
Wiele z dziewczyn na forum miało tak okropne przeżycia, lepiej żeby nikt takich mieć nie musiał.
A Ty liczysz ile kasy rodzice zarabiają, ile na Ciebie, a ile na brata wydali...
Widocznie jego kochają bardziej, a Ty byłaś tym gorszym dzieckiem.
Czas się z tym pogodzić i żyć swoim życiem.
rodziców nie zmienisz, na to jest za późno...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując