Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-20, 23:06   #3173
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mówicie o cosmo,wiec mam pytanie. ma któraś z was to ?
dużo jest o zmierzchu ? Chciałam zobaczyć ale dodali (jak to cosmo itp) przewodnik po seksie wiec za dużo nie zobaczyłam
Ktoś już chyba tu pisał o Cosmo. Ponoć same ogólne info. Jej znowu jakiś przewodnik o seksie? Tam są takie super-rady, że świetnie nadają się na prima-aprilis.

Cytat:
Napisane przez Lolipopx3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj czytałam w jakiejś gazecie w czytelni (bo byłam w bibliotece i zaczął lac descz ;/ ) w artykule na temat HP że Zmierzch jest nie tylko dla nastolatek ale też dla kobiet. .I coś tam pisali o Dakocie , Robie i Zmierzchu a miało byc o HP
Te porównywanie HP do sagi Meyer są dla mnie bez sensu. Jedyne co je łączy to to, że są fantastyką i masa ludzi oszalała na ich punkcie. Więcej podobieństw nie widzę. A sorry powstał film na ich podstawie.

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Jak wrzucisz w google "twilight criticism", to znajdziesz sporo ciekawych rzeczy. Któryś z amerykańskich uniwersytetów, idąc "za ciosem" przygotowuje zbiór materiałów krytycznych dotyczących cyklu Meyer. Jeszcze nie tak dawno były tylko negatywne opinie.
Krytycy są od tego żeby krytykować wszystko i wszystkich i szczerze powiedziawszy mam głęboko gdzieś ich opinię na jakikolwiek temat Po tym jak gdzieś wyczytałam że Kirsten według wielu z nich jest OBIECUJĄCĄ i GENIALNĄ AKTORKĄ młodego pokolenia - zwątpiłam w nich całkowicie. Chociaż przyznam - film nie jest najwyższych lotów (doszłam do tego po ok. 15 obejżeniu).

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=4157 krotki artykuł o fryzurach na planie Zmierzchu,pewnie większość z was już to widziała

''Stylizację fryzury natomiast zasugerował sam Pattinson - użyto jedynie sprayu Bumble & Bumble Surf i pomady Black & White, czyli kosmetyków, których aktor używa na co dzień w życiu prywatnym.''
coś dla wiadomości portali takich jak pudelek i inne
Czytałam, czytałam Chyba sobie z tego B&B coś zamówię Też bym chciała mieć taki nieład na włosach, bo ciągle musze je tapirować Robert uwielbia sobie robić jaja a że dziennikarze mu wierzą to tylko świadczy o poziomie ich IQ.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Obawiam się, że gorsze fanki niż w Ameryce były by dla Roba w Indonezji? Pamiętacie filmik z urodzin Roba? Teraz zaczyna się szał na NM
Na miejscu Roba dla własnego bezpieczeństwa trzymałabym się od tego kraju z daleka
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując