Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 07:23   #510
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
jestem tutaj nowa, lekarz mi zalecił ta diete ale nie rozumiem za bardzo, tego punktu :
Jemy 1-1,5 gramów białek na każdy kilogram masy ciała - codziennie. Zaniedbanie tego, może powodować brak efektów odchudzania. Czy mógłby ktos wytłumaczyć? czyli jeśli ważę np 60 kg to mam jeśc ok 60g białka dziennie?
1-1,5g białek na każdy kilogram wagi docelowej.

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
i np jeśli jem sniadanie, to mam wybierać rzeczy z IG, zeby nie przekroczyły jakies ustalonej wartosci?
warto przejrzeć cały wątek, a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bo to są podstawy o których była już wcześniej mowa

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez merigold Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym zabrać się za dietę MM, ale nie bardzo wiem, jak rozwiązac sprawę pór posiłków. Pracuję i wstaję pon-pt ok 5.50 rano. Zwykle w domu jadłam/piłam cos niewielkiego, ostatnio koktajl owocowy i śniadanie jadłam w pracy ok 8, a drugie ok 11-11.30, przy czym ok 14 zwykle jeszcze coś przekąszałam, np owoce+ jogurt a obiad różnie, zwykle ok 17, czasem nawet po 18. Zupełnie nie wiem, jak sobie poradzić z trzema tylko posiłkami przewidzianymi przez MM Będę głodna - mam dolegliwości żołądkowe i często muszę zjeść coś niewielkiego, aby poczuć się lepiej... Poza tym, jak rozłozyc posiłki w czasie?? bardzo proszę o pomoc!
możesz jeść 4 posiłki w ciągu dnia np. dodajesz sobie II śniadanie, byle się trzymać zasady, że po węglach 3h przerwy między posiłkami, a po tłuszczach 4h
__________________

wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując