Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-21, 13:56   #274
Andariel88
Raczkowanie
 
Avatar Andariel88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 183
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Cytat:
Napisane przez neysa
Stokrotka, nie jestes sama. Ja, Kaja i parę innych dziewczyn mamy podobne "napady" złego samopoczucia. Ja to nawet jestem na niego wkurzona, że zostawił mnie samą i teraz wszystko muszę zaczynać od nowa. Ale jego juz nie chcę! Po tym, jak postąpił- nigdy w życiu!
Tymczasem znowu poznawanie, opowiadanie o sobie, jak na castingu. I
jeszcze boję się, że znowu ktoś mi się za bardzo spodoba, ze zaufam i
znowu nie wypali...Czasem to mam mętlik w głowie. Nie wiem już jak z tymi facetami postępować. Marzę, by spotkać mężczyznę, który mnie pokocha na całe życie, będzie wyrozumiały, cierpliwy i uczciwy, i nigdy nie zawiedzie.
Ja juz miesiac nie jestem ze swoim ex, jest mi z tym dobrze. Nie wiem czy dobrze zroumialam Neyso, ale chyba ktos ci pomogl zapomniec o bylym. Mnie tez, ale tylko poczatkowo, mam w sobie mnostowo niespozytej milosci i ogromna potrzebe bycia kochana dlatego jak tylko chlopak mi sie sodobal to mnie od razu wzielo, nie wiem co z tym bedzie, bo jak zwykle sie spoznilam, mialam w planach poznanie go, chcialam zeby poznal mnie, ale nagle oswiadczyl ze cos go zblizylo z jego kolezanka i sa ze soba jakis tydfzien, bardzo mnie to zabolalo. Ale pzreciez nie jego wina ze ja sie momentalnie zauroczylam, chce zostac moim przyjacielem, nie wiem czy dam rade, wiem ze odegral wieeelka role w moim zyciu, bo dzieki niemu udalo mi sie zapomniec o ex, czy jego rola bedzie jeszce wieksza nie wiem, nie chce sie pakowac miedze jego a jego tygodniowa dziewczyne, ale moze los nam bedzie sprzyjal...
W kazdym razie pamietam jak odpisalas na mojego posta, tez bylo ci wtedy zle
Mam nadzieje ze teraz jest juz znacznie lepeij tak jak u mnie
i tzrymaj sie, wszytskie sie trzymajcie
Andariel88 jest offline Zgłoś do moderatora