Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-26, 17:00   #785
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Byłabym baardzo wdzięczna za analize skladu balsamu Atopin, balsam do ciała dla dzieci i niemowląt, 200 ml, skład:

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Propylene Glycol, Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Glycine (and) Fructose (and) Urea (and) Niacinamide (and) Inositol (and) Sodium Benzoate (and) Lactic Acid, Oxidized Corn Oil, Hordeum Vulgare Wax (and) Butyrospermum Parkii Butter Extract (and) Argania Spinosa Oil, Stearic Acid, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Borago Officinalis Seed Oil (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Pentylene Glycol, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Retinyl Palmitate, Diazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Squalane, Methylparaben, Ascorbyl Palmitate, Propylparaben, Ceramide 3.


Czy on rzeczywiscie ma szansę pomagac przy ostrym AZS, czy raczej po prostu nie szkodzi? Właśnie skonczył mi sie balsam do cciała i muszę pilnie kupic nowy, bo znowu ranki mam w zgięciach łokci i nie wiem czy warrto brac atopin...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora