Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-27, 21:18   #23
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Najważniejsze: musi być szczupły. Nadwaga, a nawet lekka "misiowatość" to coś, co z góry przekreśla w moich oczach faceta jako faceta. Każdy facet, którego nie mogę określić mianem "szczupły" jest dla mnie obrzydliwy i nic na to nie poradzę Jeśli chodzi o ciuchy, to najbardziej lubię takie "zwyczajne" tzn. zwykłe proste spodnie, t-shirt/koszula/sweter/bluza (ale nie taka o 5 rozmiarów za duża, brr). Zdecydowanie zniechęca mnie styl a la metal, hiphopowiec, a szczególnie dresiarz. Z takich mniej "obowiązkowych" rzeczy, to lubię wyraźne rysy twarzy, wysportowaną (wyrzeźbioną, nie napakowaną jak szafa ) sylwetkę, ładne oczy, męskie ręce (nie muszą być zadbane, wystarczą czyste paznokcie - bardziej zwracam uwagę właśnie na to, czy są męskie, niż na to, czy są zadbane). Wzrost - najlepiej między 170 a 180cm lubię też krótkie włosy, za to absolutnie nie trawię włosów na klacie i wąsów No i jeśli chodzi o wygląd to by chyba było na tyle

Jeśli chodzi o charakter do duuużo by wymieniać, ale w pierwszej kolejności zwracam uwagę na inteligencję i poczucie humoru.

No i mam już mój ideał w osobie TŻ oczywiście

ostre słowa....

ja też nie przepadam za misiowatymi facetami, jako obiekty uczuc, ale obrzydliwi dla mnie nie są...tylko neutralni.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując