Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 13:41   #801
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez nimfawodna83 Pokaż wiadomość
Prosze o analize i porownanie nowej i starej wersji Kallos Latte:

Skład starej wersji Kallos Latte: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone

Skład nowej wersji Kallos Latte: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Hydrolized Milk Protein, Phenoxyethanol, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone

Czy ktos moglby mi powiedziec czy nowy sklad jest lepszy dla wlosow?



A takze o analize
PURI-CAPIMIL
Delikatne Mleczko Oczyszczające do twarzy
naczynkowej z Pharmaceris N:
Aqua, Paraffinum Liquidum, Steareth-20, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Allantoin, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum

Kallos - nie wiem co to mleczko ma za zadanie robić - nawilżać, wygładzać? Tak czy siak - różnice sa minimalne, ale wg mnie o włos wygrywa stara wersja (naprawdę minimalnie) - wydaje mi się, ze ma większy potencjał do nawilżenia włosów.


Mleczko Pharmaceris N - zawartość parafiny w połączeniu z gliceryną i cetyl alcohol może zapychać (ale cery naczyniowe sa czesto suche, więc nie ma co panikować na wyrost). Nie podoba mi się dosyć wysoka zawartość pochodnych akrylu w mleczku dla cer naczyniowych - moga niepotrzebnie podrażniać. Jedynym skądnikiem łagodzacym podrażnienia jest tu allantoina i wyciąg z jakiegoś wodorostu. Skłąd oceniam na "tróję" - trzeba koniecznie przetrzeć skórę tonikiem, żeby uniknąc powstawania zaskórników, boję się, ze mleczko będzie miało tendencje do zostawiania filmu na skórze i zatykania porów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora