Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek
Wątek: Orbitrek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 08:40   #2025
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dlatego też radzę Tobie byś na spokojnie przeczytała bardzo dokładnie na czym polega trening HIIT

Na początek najlepiej robić go 2x w tygodniu. Nigdy dwa dni pod rząd. W dniu treningu HIIT nie wykonujemy żadnej innej aktywności (zero orbitreka czy rowerka), wyłącznie rozgrzewka przed i np. rozciąganie po. Pomiędzy dniami kiedy wykonujesz HIIT możesz wtedy iść właśnie na rolki, poćwiczyć na jakimś sprzęcie ale najlepiej podobno wykonywać ćwiczenia siłowe.

Radzę Ci byś dokładnie przeczytała jak wykonuje się HIIT. To jest naprawdę ważne bo prawidłowo wykonywany jest bardzo mocno męczący i jakiekolwiek niedociągnięcia czy błędy są b.niezdrowe. Na zadane przez Ciebie pytania znajdziesz odpowiedzi w tych artykułach.

Koniecznie do poczytania (m.in. jak organizować sobie ćwiczenia):
http://www.kfd.pl/hiit-high-intensit...ing-57697.html

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Ja na razie robię HIIT 2x w tygodniu ponieważ dopiero zaczynam
W przerwach pomiędzy wykonuję ćwiczenia siłowe i trochę aerobów. Jednak mój plan nie za bardzo będzie przydatny dla Ciebie bo ja mam inne cele, ćwiczę dla zdrowia i kondycji
Kochana a powiedz mi tylko jeszcze, ja HIIT powiedzmy będę miała zamiar wykonywać we wtorek i w piątek, więc muszę wykonać TYLKO do 30 minut sam HIIT, czy jakieś siłowe a później 10 minut HIIT?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora