Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wieczne Studniówkowiczki 2009 Idą Na Studia. Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 18:18   #62
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Wieczne Studniówkowiczki 2009 Idą Na Studia. Część VII.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
a no ma. Ale tak w sensie że tak kilka chociaż. ja mialam jedną piosenkę i nic wiecej nie zmieściło się. Sprzedałam ją po 3-4 dniach.
a mi konczy się umowa i tak myśle.. że wezme kom jakiś tani i go sprzedam bo ja mam nowy i wątpie żeby w zetafonie dorównał mojemu
Ja mam chyba z 10 Konwerter i po sprawie Zresztą Motki są pancerne Poprzednia spadła z 20m, zalały ją 2 oceany... i nic jej się nie stało

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce pamięci ;P I mp3 nie słucham z telefonu
Chce mieć starszy model, bo są lepsze od tych nowszych (mniej rzeczy które mogą się popsuć).
I bym brała właśnie różową z białą klawiaturą.
(...)
Nie popieram najnowszych cudów techniki. Już takowe miałam/mam i jestem mega-niezadowolona. :/

Ale chciałam różowy... ;P Zawsze chciałam różowy...
Ja wymagam od telefonu dzwonienia, smsów i budzika Reszta mi do szczęścia niepotrzebna, czasem tylko z kalkulatora korzystam i wrzucam kilka piosenek na dzwonki i zdjęć na tapetę i tyle. Nie widzę sensu w wydawaniu kupy forsy na bajeracki telefon
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora