Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy, kwaski i kwaseczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-23, 15:04   #506
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Cytat:
Napisane przez blue18
ehh wiecie co.. ja w ogole straciłam nadzieje na to, ze ten lysanel active mi pomoze i wreszcie pozbede sie tych wagrow i zaskornikow
i owszem... na poczatku zauwazylam poprawe.. i co jakis czas tez w niektorych miejscach wydaje mi sie, ze jest lepiej.. ale np. dzisiaj znowu.. na brodzie pelno.. na czole i kolo nosa to samo
a uzywam juz kwasu od jakiegos miesiaca.. naprawde boje sie czy to w ogole pomaga.. i czy wreszcie pozbede sie tego czegos.. calkowicie.. tak jak niektore z was..

Wydaje mi sie,ze miesiac czasu to zbyt krotko by ocenic obiektywnie dzialanie kwasow,poza tym duzo zalezy od kondycji cery.
Ja zaczynalam od peelingu dwustopniowego Anew Avonu,potem przeszlam na Glyco A-jednak powaznych problemow z cera nie mam.W sumie zalezy mi na oczyszczeniu,wygladzeniu i rozjasnieniu.
Niebawem bedzie 3 m-c kwasowania i dopiero teraz widze jak cera ulegla przeobrazeniu;tylko ze peeling Anew stosowalam w wersji wydluzonej wg wlasnych potrzeb a Glyco A smaruje sie tylko 1-2 w tygodniu.

Zauwazylam jedno,ze cera sie pieknie oczyszcza-wysyp przezylam ale nie bylo tak zle,jednak najgorszy byl czas dodtakowo przed okresem,przynajmniej 1 raz nie bylo za ciekawie,drugi juz nieco lepiej wiec mysle sobie,ze teraz nie bedzie juz tak zle i powoli sie to unormuje.
A Ty zwracalas w moze na to uwage?

Jeszcze jedno pytanie
z rozpedu i przez nieuwage wyladowalo w watku o filtrach

A czy ktoras z Was stosowala Biodermine podczas kuracji kwasami?Jakis czas temu zainteresowala mnie tym kolezanka,ktora ma cere tlusta i zastanawiala sie czy to mozna polaczyc?
Przyznam sie,ze osobiscie nie mam pojecia.Czy jest sens nakladanie Biodermine na noc w przerwach pomiedzy kwasami?Czy to wzmocni efekt?

Mnie ten krem pomogl ale duzo wczesniej przed uzywaniem kwasow,faktycznie pieknie wygladzil problemowa brode jednak uzywalam jej bardzo sporadycznie.
__________________

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-24 o 00:18 Powód: post pod postem
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora