Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 10:29   #3593
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witajcie! wypowiadałam sie tu juz wcześniej gdy też zastanawiałam się jak przejść z bardzo ciemnego brazu do blondu, dzis jestem już po...
Najpierw byłam u jednej fryzjerki i ta poleciła mi dekoloryzację zapewniła mnie ze w ogóle nie zniszczy mi włosów i kolorek też wyjdzie piekny po nałożeniu farby chciałam średni blond. ale po tym co tu przeczytałam i dodatkowo rozmawiałam z kol która miała tam dekol. odwołałam wizytę i juz nigdy tam nie poszłam i nie pójde. wybrałam sie w inne miejsce i fryzjerka poleciła mi schodzenie przez pasemka to był dobry pomysł, najpierw cienkie i mało pasemek z woda 18%, wyszły całkiem jasne takie piaskowe potem stosowałam odrzywki maski i szmpony z joanny do blondu likwidujące żółty połysk(zależało mi na chłodnym kolorze) po ok 3 tyg kolejne pasemka też cienki ale troche więcej, miałam już wtedy więcej blond niż brąz, w wielu miejscach był to bardzo jasny blond tak mi sie spodobało ze za 3 tyg wybrałam sie znowu by rozjaśnić całą głowę i to był bład wyszedł mi gdzie niegdzie żółty, więc odrazu położyła mi na to farbę jakiś chłodny blond i w3yszło nieźle średni blond i jasne pasemka sie przebijają do tego nadal stosuje szampony odrzywki do blond. nie obyło sie bez ścięcia jakieś ponad 10 cm musiałam ściąć, są też troche przesuszone ale powoli dochodza do siebie, ostatecznie jestem zadowolona bo pożegnałam sie z tym okropnym brązem, pozdrawiam i życzę powodzenia.
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora