Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-05, 17:15   #1321
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Właśnie , po info , że hydrolaty nie są stabilne w niskim ph , zrobiłam teraz na wodzie , zobaczymy jak wyjdzie .Już nie wiedziałam czego bardziej żałować - drogich kwasów czy ukochanego hydrolatu z róży , bo troche mi się zmarnowało

Papierki już też mi się pokończyły . Mam jeszcze pare tych 4 polowych , ale ich nie rozumiem , jakieś mało czytelne są dla mnie , między ph5 a ph 6 nie widze rzadnej różnicy .
Kiedyś trzy kolory były identyczne , a czwarty zupełnie nie pasował do niczego .
Dlatego zaczełam myśleć o ph-metrze . Wagi nie mam i nie potrzebuje , więc tak może coś w cenie wagi bym kupila , musze się rozejrzec . Czekałam aż ty coś kupisz i polecisz . A ten pomiar temp. jest aż tak niezbedny przy ph-metrze ?
Już kiedyś pisałam o moim sposobie na ekonomizację użycia papierków jednopolowych. Tnę je na małe kawałeczki i zanurzam trzymając pęsetą. Starczają na baardzo długo.

Ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez wagi.
Najtańsze pH-metry będą kilkakrotnie droższe niż najtańsze wagi. Pomiar temperatury nie jest konieczny, to już zależy od Ciebie.

Dałam siostrze do wypróbowania hydrolat melisowy. Ma młodą, mało wrażliwą cerę, to może nie będzie problemu. Zrobię jej na nim wodę micelarną.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-23 o 17:25
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując