Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotkania Wielkopolanek :) odc.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 12:28   #3652
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Tak jak obiecalam, wklejam pare fotek.
Udalo mi sie zalatwic z Mackiem, naszym fotografem, zeby zdjecia od niego byly nieco wczesniej, wiec moze juz pod koniec przyszlego tygodnia beda Te co wrzucam to zdjecia od znajomych, ktorzy tez robili fotki na slubie.
Slub byl naprawde super, ksiadz wyluzowany, denerwowalam sie tylko w aucie w drodze do kosciola no i jak tata mnie wprowadzal. Potem juz bylam mega szczesliwa <no tyle tylko ze bylam chora i glos na slubie mialam ostro "przechlany" ;P >
Wesele - lepszego naprawde nie moglam sobie wymarzyc. Przede wszystkim bylo smieszne i nienapompowane, a o to mi chodzilo
Wszystkim sie podobalo, Szwedzi byli pierwszy raz w ogole na jakimkolwiek weselu, wiec dla nich to byl niezly szok Byly tez osoby z Indii i Libanu i jakos na szczescie wszystkim udalo sie przypasowac ;P
Zgrzytow tez zadnych nie bylo, nikt nie skonczyl pod stolem
No i zarcie przepyszne, a to jednak bardzo wazne

edit: jak widzicie fryzure mam inna niz ta probna, bo moja fryzjerka tuz przed weselem trafila do szpitala. Dzien przed slubem polecialam na probna do innej, bylam niesamowicie niezdowolona, w ogole mi sie ta fryzura nie podobala. Dopiero w dzien slubu powiedzialam jej co mi sie nie podoba i co ma poprawic, no i efekt widac na zdjeciach, sama nie wiem jak to wyszlo
tyle ze utrzymala sie do rana Makijaz - A. Kubicka. Jesli ktos chce znac opinie napisze na priv., nie chce na forum.
W piatek mielismy sesje w plenerze, juz po powrocie z podrozy. A. Kubicka nie mogla mnie malowac, wiec zamowilam inna, miala przyjechac do domu i piec minut przed czasem odwolala!polecialam wiec do Douglasa w Browarze, maja teraz cala nowa kolorowke (i nie tylko) Armaniego, uparla sie zeby malowac mnie od poczatku do konca nim, nawet ladny wyszedl ale o wiele delikatniejszy niz ten na slubie. Podklad bardzo dlugo mi si etrzymal i slicznie dopasowal do karnacji, maja tez extra bronzer !!! ale cienie moim zdaniem raczej kiepskie, takie mdle jakies. Tusz tez mi sie nie podobal, w ogole nie wydluzyl mi rzes i troche posklejal, a nie bylo juz czasu na doklejenie. Zobaczymy na zdjeciach jak juz przyjda co z tego wyszlo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4 (2).jpg (30,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 (2).jpg (30,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 (2).jpg (29,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (43,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 (2).jpg (60,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 (2).jpg (21,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 (2).jpg (35,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10 (2).jpg (40,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 (2).jpg (40,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,8 KB, 18 załadowań)
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-08-06 o 12:38
nafie jest offline Zgłoś do moderatora