Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-11, 13:33   #155
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Szukam/oferuję mieszkanie/dom - ogłoszenia!

hej
Poznań - Grunwald - os. Kopernika - ul. Jawornicka
9 pietro, jest winda
mieszkanie jest 3pokoje + lazienka + kuchnia. Jeden pokoj zajmuje ja /studentka 4 roku gospodarki leśnej UP/ z moim TZ /nie ma go od pon do pt - pracuje, absolwet gospodarki leśnej UP/, drugi zajmie prawdopodobnie student 5 roku gospodarki leśnej UP. [bezcenna i jedyna okazja zamieszkania z leśnikami]

mam do wynajęcia pokój 1os - podłoga parkiet, drewniane okna, szafy, biurko, łóżko, drzwi - wszystko jest

kuchnia niewielka - lodowka, zlew, palniki gazowe /nie ma piekarnika/.
lazienka - wanna, umywalka, plytki.
kibelek nowy

koszt to 400 zl/mies + internet, jesli chcesz i sobie załatwisz /ja mam blueconnect wiec mnie to nie interesuje/

muzyka: toleruje wszystko oprocz 'emo', disco polo i walacej techniawy o ile szyby nie sa wprawione w drgania.
papierosy: ok
parking: strzezony i niestrzeżony pod samym blokiem.
sąsiedzi: niestety, nic nie wiem. mieszkam tu od wczoraj w każdym razie nie ma agencji towarzyskiej. dzielnica spokojna.
sprzątanie: Twój pokój mnie nie interesuje, dopóki coś nie zacznie wypełzać spod drzwi. Kuchnia i łazienka na zmianę co tydzień albo dwa, zobaczymy.
zwierzęta: klatkowe: chomiki, szczurki, świnki morskie itp - nie ma problemu. wolnożyjące odpadają ze względu na P.S. małym drukiem

dojazd:
tramwaje: 1, 6, 15
autobusy: A, 64, 69, 79, 91
autobusy nocne: 240, 252

tramwajem na dworzec kolejowy 13min, do centrum (Stary Browar) 20min
autobusem na Uniwersytet Przyrodniczy 20 - 24min /zależy którą linią/
autobsem na Uniwersytet Ekonomiczny 21min
autobusem na AWF 25min
autobusem nocnym do centrum 10min

do przystanku tramwajowego i autobusowego jest ok 5min pieszo
do najblizszego sklepu ok 150m
do Piotra i Pawla [PiP-y] ok 5min pieszo
blisko tesco, pizzeria.

aha, i jeszcze żeby była jasność - jestem córką właścicielki więc ze mną wszystko ustalasz

już /dziś/ można się wprowadzać

p.s. małym drukiem
mam psa, nowofundlanda /wodołaza/. Ponieważ mieszkanie jest moje, pies jest na pierwszym miejscu, Ty na drugim. Pies przebywa w moim pokoju / przedpokoju / kuchni. Nie szczeka, nie zjada rzeczy niespożywczych, nie jest upierdliwy, nie załatwia się w domu, nie niszczy, nie jest groźny.
ALE:
1. pachnie psem /nie zycze sobie zadnych komentarzy w tej kwestii/
2. gubi kłaki /j.w./
3. moze mu sie zdarzyc zwinac cos do jedzenia z kuchni, jesli zostanie na wierzchu /j.w/

poza tym mysle ze byloby milo, gdybys mogla mu nalac wody do miski np. widzac ze ma pusta, albo nasypac chrupek. To jednak leży w Twojej dobrej woli i nie jest wymogiem zamieszkania z nami.
__________________

Edytowane przez Agniesia666
Czas edycji: 2009-08-12 o 11:29
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując