Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypuszczanie gołebi na ślubie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 06:44   #52
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Wypuszczanie gołebi na ślubie

Cytat:
Napisane przez nadia7 Pokaż wiadomość
Ja naprawde nie jestem za meczeniem zwierzat,absolutnie!ale jezeli chodzi o golabki uwazam ze sie ich nie meczy one i tak lataja "zawodowo" to w koncu golebie pocztowe tzw.
Mi sie to podoba i chce miec wesele z pompą, ale rozumiem ze ktos moze wolec skromniejszy,coz ja do tych osob nie naleze. Nie uwazam ze w kosciele trzeba zachowac koniecznie taka straszna powage. Moje marzenie to napewno przyjechac hamerem limuzyną, miec golebie, banki, super sukienke i jeszcze jedno choc pewnie mnie zlinczujecie chcialabym niesc z bukietem mojego malego pieska rasy chihuahua a co lubie szokowac hehei mowie calkiem serio choc watpie ze ksiadz sie zgodzi. Dla mnie slub to nie koniecznie duchowe pzzycie chce je popprostu miec i chce by bylo zapamietane, ale absolutnie nie chce obrazac Boga lub uczuc religijnych ludzi poprostu uwazam ze czasem trzeba odpuscic i nie byc tak spietym
mamy zupełnie podejście do tego dnia oczywiscie, że gusta są rózne, ale nie widze sensu mieszania w to zwierząt, które są zestresowane i ta nie wiedzą o co chodzi
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując