Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń. Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 14:50   #2380
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń. Część II

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
Dziewczyno,Tobie się odwyk przyda
Chyba już za późno

Cytat:
Ja mam shejlę w kolorze kremowym i jestem z niej bardzooo zadowolona gdyby pojawiła się w kolorze czarnym to bym się zastanowiła czy nie kupić czarnej
Czarna i piaskowa/musztardowa

Przyszła Carolinka Jak na torebkę za 40 zł to rewelacja Leciutka, zgrabna, niewielka, elegancka, ładna skórka, klamra i nity lekko błyszczące.

Paskami można zmieniać jej kształt i regulować wielkość. Zagięcie boków do środka i mocne ściśnięcie paseczków (patrz 1 zdjęcie) powoduje, że jest niewielka i wewnątrz, i na zewnątrz (ale a4 na siłę się upchnie, większa książka wejdzie bez problemu).
Zagięcie boków do środka, ale poluzowanie paseczków: większa pojemność, łatwiej włożyć sztywne a4, ale torebka nadal wielkości średniej.

Można też inaczej ułożyć boki, nie zaginać do środka, tylko wyprostować je na zewnątrz (wymaga to innego przeplecenia pasków) i wtedy Caroline zmienia się w dużą torebkę, pomieści co najmniej kilka książek i teczek a4.

Mi jednak bardziej podoba się ściśnięta i takie właśnie fotki wrzucam. Moim zdaniem taka ściśnięta ma ładniejszy kształt.

Minus torebki: nie ma w środku żadnych kieszonek: ani na zamek, ani na telefon. Wszystko trzeba będzie nosić luzem.

Jeszcze tylko nie doszłam do tego, jak ją ułożyć, by wyglądała tak, jak na etorebce: u góry wąska, na dole te boczki takie wypchnięte.

Zdjęcie 2 i 3 jest robione w pełnym słońcu, więc torebka błyszczy się mocniej, niż normalnie. Cześć zdjęć jest "krzywa", przepraszam, ale spieszyłam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Caroline1.jpg (146,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline2.jpg (138,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline3.jpg (147,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline4.jpg (139,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline5.jpg (148,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline6.jpg (142,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline7.jpg (144,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline8.jpg (144,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Caroline9.jpg (143,7 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2009-08-12 o 15:01
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora