Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 19:01   #1174
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
beo , pytam
- jak przyrządzasz łososia?
- gdzie kupiłas smoothie ?

.. ja chyba jem za duze porcje patrząc na te Twoje "ptasie"....
Sałatki jest wbrew pozorem sporo, pojemnik jest wysoki. Oooch gdybyś ty widziała moje porcje jakiś czas temu, teraz się BARDZO staram jeść mniej. Dziewczyny bez przerwy komentowały, że nie dałyby rady tyle zjeść
Smoothie zawsze kupuję w Lidlu, jest rewelacyjne, ten smak to mój ulubiony - jest kilka.

Z tym łososiem to dzisiaj poszłam na łatwiznę - kupuję w osiedlowym sklepie rybnym takie "szaszłyki z łososia" (sam łosoś, ponabijane na patyczek kawałki), wędzone. Dzisiaj tylko odgrzałam je na patelni więc nie było żadnego przyrządzania.

Ooo kolejne pytanie Masło orzechowe kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością, w składzie wyłącznie orzechy (nie ma konserwantów, emulgatorów ani żadnych innych cudów) - bez cukru i bez soli. Ale to dopiero od dziś... wcześniej dzień w dzień jadłam do śniadania masło orzechowe crunchy z Lidla (ich seria "kuchnia amerykańska"). Felixa light miałam wcześniej - bardzo fajne
Tylko wiesz co - ja się tam już nie przejmuję tym, że coś ma w składzie sól czy cukier i jem bez wyrzutów sumienia. Jeśli przez większość czasu jem dobrze, to nie mam zamiaru sobie odmawiać czasem np. mega słodkiego likieru do kawy czy właśnie "niewłaściwego" crunchy masełka. Polecam zarówno te z Felixa jak i Lidla

Edytowane przez beoneself
Czas edycji: 2009-08-12 o 19:06
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora