Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zycie w Ameryce...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 02:36   #4212
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Przyszlam tu z prosba do amerykanskich wizazanek Otoz wybieram sie do USA - podpowiedzcie co kupic na prezenty/upominki dla rodziny, przyjaciol , znajomych. Generalnie chcialabym cos czego w Europie nie mozna kupic albo jest drogie albo cos takiego typowo amerykanskiego ale zadne badziewie. No wlasnie, co turysci kupuja w USA?
I drugie pytanie skoro jestesmy na wizazu: dla siebie chcialabym moze nabyc jakis fajny, niekoniecznie duzy, zestaw pedzli do makijazu z wlosia naturalnego. Mozecie polecic cos fajnego? W ogole wszelkie rady dot. kosmetykow mile widziane (zaznaczam ze watek o kosmetykach z USA juz przerobilam).

Aha, jeszcze mam jedno pytanie. Otoz mam swoj ulubiony kwas od Pauli Begoun i jego cena w USA w porownaniu z europejska jest sporo korzystniejsza. Tyle tylko ze wysylka ze strony amerykanskiej jest tylko do USA. Nie wiecie moze jak to zrobic zebym mogla go zakupic np. na adres hotelu i odebrac po przylocie. Po pierwsze mozna robic zakupy na adres hotelu? A po drugie czy nikt mi przesylki nie 'zniknie'? Sa one rejestrowane?
Pozdrawiam z UK
-ja zawsze do Polski z Usa przywoze kosmetyki organic i ciuchy z outletow(no ale w UK chyba to samo jest.....)
-z pedzli polecam Face Secrets (sklep Sally's Supply),Sonia Kashuk(Target)
-co do przesylki na adres hotelu to niewiem

Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora