Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-13, 10:29   #1187
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ufffffffffff....Wreszcie Was nadrobiłam
Wracam po dłuższej przerwie, która z SB wiele wspólnego nie miała niby nie przytyłam wagowo, dziś rano waga pokazała 52,7, ale albo oszukuje mnie maszyna jedna, bo mam wrażenie, że mi delikatnie przytyłam jednak a waga ta sama, albo włącza mi się jakaś obsesja... Nie będę opowiadać co wyprawiałam, bo to nie ma z SB nic wspólnego. Generalnie wracam na kilka dni na I fazę chyba, bo czuję się ociężała okrutnie, wypruta z energii życiowej i idąć po ulicy zaczęłam myśleć czule o kawie karmelowej i kilku innych rzeczach, więc ciągi są. W sumie najgorsze ciągi to mam do red bulla bo nie mając czasu pić kawy się do niego ostatnio przyzwyczałam, a teraz odzwyczajam się znowu od śmieco-żarcia.

Karton, gratuluję bloga. Też bym założyła swojego, ale mój styl nie jest przesadnie dowcipny, ani lotny. Choć gdybym pisała tam, to mo ze miałabym ciut mobilizacji.

Ostatnio wogóle mam tylko dół, dół i dół. Chyba nawroty depresji niegdysiejszej mnie atakują. Aczkolwiek objawy są dziwne, bo tak jak kiedyś w ramach depresji jadłam dużo i radośnie rósł mi tyłek i parę innych miesc, teraz jem mało, a za to dużo piję (tak, oczywiście %) i waga stoi (czasami wolno spada). Ech, może jednak założę bloga, będe opisywać jak się ma nawracająca depresja do żywienia. To czasami bardzo poczuczające jak głęboko skryte negatywne emocje sprawiają, że od rana do 17tej pije się tylko dwie kawy, dwa redbulle i w człowieku zamiera jakakolwiek chęć do jedzenia, bo za kazdym razem gdy próbuje sobie przypomnieć o powinności dostarczenia pokarmu, stwierdza, że w zasadzie to nie ma na to siły. Żeby nie było, nie cierpię na żadne ED. Ech. Sorry za wywlekanie tu takich mrocznych stron życia, chyba faktycznie założę tego bloga, żeby nie psuć nastrojów na forum.
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora